<

Poszukujemy Partnerów Sezonu Lublin 2015

27 Styczeń 2015

W tym roku już po raz czwarty Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin organizuje SEZON LUBLIN. Program imprezy tradycyjnie tworzyć będziemy przy aktywnym udziale lokalnych partnerów. Zapraszamy do przedstawienia propozycji imprez, które umożliwią uczestnikom Sezonu Lublin 2015 bliższe poznawanie przeszłości, jak i współczesnego charakteru naszego miasta.

Lublin to miasto, które należy bliżej poznać by doświadczyć jego kameralnej atmosfery, zrozumieć niezwykły charakter i wyjątkowość tego miejsca. SEZON LUBLIN jest zaproszeniem, kierowanym do mieszkańców naszego miasta i regionu, do odbycia wyjątkowej przygody w ramach wydarzenia oficjalnie rozpoczynającego sezon turystyczny w Lublinie. W okresie od 24 kwietnia do 3 maja 2015 r. pragniemy zaoferować mieszkańcom Lublina i turystom szereg różnorodnych atrakcji, w tym między innymi zwiedzanie ciekawych miejsc, tematyczne spacery z przewodnikiem, warsztaty czy też zajęcia rekreacyjne. Zachęcamy do zgłoszenia swoich pomysłów!

Wszystkich zainteresowanych współtworzeniem programu tegorocznej edycji Sezonu Lublin zapraszamy do składania ofert do 27 lutego 2015r. za pośrednictwem Karty Zgłoszenia dostępnej do pobrania w zakładce „Regulamin” na stronie www.sezon.lublin.eu Czekamy na propozycje imprez, nawiązujących do Programu Rozwoju Produktów Turystycznych, szczegółowo opisanego w „Strategii Rozwoju Turystyki Miasta Lublin do roku 2025”. Namawiamy do przedstawienia swoich propozycji imprez wszelkie podmioty i osoby prowadzące działalność w sferze turystyki i krajoznawstwa, sportu i rekreacji, kultury oraz szeroko pojętej obsługi turystów. Pragniemy podkreślić, że planowana kampania promocyjna SEZONU LUBLIN, wykorzystująca różnorodne kanały komunikacji marketingowej, to również doskonała okazja to zaprezentowania Państwa działalności.

Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem IV edycji SEZONU LUBLIN i składanie ofert do Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin (osobiście lub pocztą) na obowiązującym formularzu Karty Zgłoszenia Imprezy. Spośród nadesłanych ofert zostaną wybrane propozycje najpełniej odnoszące się do formuły wydarzenia.

 

Z chęcią spotkamy się z Państwem by omówić Państwa pomysły. Zapraszamy do kontaktu

Referat ds. turystyki

Wydział Sportu i Turystyki, Urząd Miasta Lublin

20-609 Lublin, ul. Filaretów 44

e-mail: turystyka@lublin.eu

tel. 81 466 38 32