<

Zapraszamy do udziału w konkursie FOTO SEZON LUBLIN 2015

7 Maj 2015

"Sezon Lublin" otwierający tegoroczny sezon turystyczny w naszym mieście już się zakończył, ale do 12 maja czekamy na zdjęcia wykonane przez uczestników 218 Sezonowych wydarzeń trwających od 24 kwietnia do 3 maja br. Szczególnie docenione będą prace podkreślające w oryginalny sposób kameralny charakter miasta, jego nieoczywiste oblicze i współczesną energię.

Zapraszamy wszystkich, którzy spędzili z nami "Sezon", nie rozstając się przy tym z aparatem fotograficznym, do wzięcia udziału w tej rywalizacji. Zachęcamy również tych z Państwa, którzy w trakcie swoich spacerów natknęli się na nasze imprezy i je sfotografowali albo może się nimi "fotograficznie zainspirowali". W konkursie może wziąć udział każdy, zarówno fotografujący amator jak i profesjonalista, bez względu na wiek.

Regulamin konkursu fotograficznego i karta zgłoszenia konkursowego znajdują się na stronie sezon.lublin.eu w zakładce KONKURSY.

Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszeń można składać do 12.05.2015 r. osobiście w siedzibie Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej i Kulturalnej przy ul. Jezuickiej 1/3 w Lublinie lub przesyłając zdjęcia i skan podpisanej karty zgłoszenia na adres mailowy: turystyka@lublin.eu podając w tytule „FOTO SEZON 2015”.

Ogłoszenie wyników konkursu I wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystego podsumowania Sezonu Lublin w poniedziałek 25  maja o godz.18.00 w Galerii Malarstwa XX wieku w Muzeum Lubelskim (ul. Zamkowa 9). Na zdobywców I, II i II miejsca czekają atrakcyjne nagrody przygotowane przez Lubelską Szkołę Fotografii, Net Foto lab, KDM i VANGUARD: kupony na kursy fotograficzne, sprzęt fotograficzny i kupony podarunkowe oraz 3 wyróżnienia w postaci kuponów podarunkowych.

W tym samym dniu nadesłane prace i zdjęcia wykonane przez uczestników warsztatów fotograficznych, zostaną zaprezentowane na systemach wystawienniczych na placu Litewskim.