<

Poszukujemy partnerów Sezonu Lublin 2016

18 Styczeń 2016

W ramach tegorocznego SEZONU LUBLIN po raz piąty otworzymy sezon turystyczny w naszym mieście. Tradycją wydarzenia, rozpoczynającego się corocznie w ostatni weekend kwietnia, jest udział pasjonatów Lublina, którym bliskie jest dziedzictwo kulturowe miasta i jego historia.

Warto podkreślić, że w czasie 11-dniowego cyklu imprez dzięki realizacji partnerskiego programu udaje się kilku tysiącom mieszkańców i turystów, a także nam organizatorom, wspólnie odkrywać potencjał naszego miasta i poznawać je na nowo.

Wyrażamy nadzieję, że idea Sezonu Lublin jest Państwu bliska i chcielibyście po raz pierwszy lub kolejny, dołączyć w 2016 roku do grona partnerów. Byłaby to znakomita okazja do realizacji własnych autorskich pomysłów na Lublin. Pragniemy podkreślić, że promocja Państwa działalności poprzez promocję Sezonu Lublin, to również znakomita okazja do promocji naszego miasta. Tradycyjnie już podczas kampanii promocyjnej wydarzenia przewidujemy szeroki zakres działań i dotarcie do wielu odbiorców.

Zapraszamy więc do aktywnej współpracy i zachęcamy do przygotowania atrakcyjnych ofert. Czekamy na propozycje imprez, nawiązujących do Programu Rozwoju Produktów Turystycznych, szczegółowo opisanego w „STRATEGII ROZWOJU TURYSTYKI MIASTA LUBLIN do roku 2025”. Powinno to być dla wszystkich inspiracją w intensywnych poszukiwaniach ciekawych sposobów na Lublin. Dzięki temu podjęte inicjatywy z pewnością wpiszą się w koncepcję wydarzenia.

Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem V edycji SEZONU LUBLIN i składanie ofert na obowiązującym formularzu Karty Zgłoszenia Imprezy.

Spośród ofert nadesłanych najpóźniej do dnia 18 lutego 2016 r. zostaną wybrane propozycje najlepiej spełniające oczekiwania Organizatora. Szczegółowe informacje dostępne są w załącznikach.

Osoba do kontaktu: Pani Anna Szczeblewska, Referat ds. Turystyki

e-mail : anna.szczeblewska@lublin.eu ; telefon: 81 466 38 32

Główny Organizator SEZONU LUBLIN:

Urząd Miasta Lublin

Wydział Sportu i Turystyki

20-609 Lublin, ul. Filaretów 44

e-mail: turystyka@lublin.eu

tel. 81 466 38 00

regulamin Sezonu Lublin 2016 i załączniki do pobrania