<

Ostatni moment na zgłoszenie swojej oferty!

17 Luty 2016

Już tylko do 18 lutego (czwartek) czekamy na ciekawe propozycje, które wzbogacą program kwietniowej inauguracji sezonu turystycznego w naszym mieście. Sezon Lublin w tym roku trwać będzie od 23 kwietnia do 3 maja.

W ramach SEZONU LUBLIN 2016, w kwietniu po raz kolejny rozpoczniemy sezon turystyczny w naszym mieście. Zapraszamy do współpracy dotychczasowych i nowych partnerów oraz zachęcamy do przygotowania ofert na organizację imprez, które wpisując się w koncepcję wydarzenia, będą nawiązywać do założeń Programu Rozwoju Produktów Turystycznych szczegółowo opisanego w „Strategii Rozwoju Turystyki Miasta Lublin do roku 2025”.

Czekamy na ciekawe propozycje, dzięki którym w dniach od 23 kwietnia do 3 maja 2016 r., można będzie lepiej poznać Lublin i jego historię oraz przeżyć wspaniałą przygodę odkrywając tajemnice Miasta Inspiracji. Uczestnikami bezpłatnych imprez będą przede wszystkim mieszkańcy Lublina i turyści goszczący w naszym mieście.

Uprzejmie prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem V edycji SEZONU LUBLIN i składanie ofert na formularzu Karty Zgłoszenia Imprezy. Szczegółowe informacje dostępne są w załącznikach. Z nadesłanych propozycji wybrane zostaną te, które najlepiej spełnią oczekiwania Organizatorów. Na zgłoszenia czekamy do 18 lutego br.

Osoba do kontaktu: Pani Anna Szczeblewska, Referat ds. Turystyki

e-mail : anna.szczeblewska@lublin.eu ; telefon: 81 466 38 32

Główny Organizator SEZONU LUBLIN:

Urząd Miasta Lublin

Wydział Sportu i Turystyki

20-609 Lublin, ul. Filaretów 44

e-mail: turystyka@lublin.eu

tel. 81 466 38 00

regulamin Sezonu Lublin 2016 i załączniki do pobrania