<

Zostań Partnerem VI Sezonu Lublin

19 Październik 2016

W dniach 28 kwietnia - 7 maja 2017 roku odbędzie się po raz szósty SEZON LUBLIN. Zapraszamy do współtworzenia z nami tego wyjątkowego wydarzenia.

Sukces poprzednich edycji pozwolił na wypracowanie formuły wydarzenia, które poprzez bogaty i różnorodny program imprez pozwala na bliższe poznanie oferty turystycznej i kulturalnej miasta Lublin. Wyrażamy nadzieję, że obok znakomitych pozycji programowych, które na stałe wpisały się w kalendarz SEZONU LUBLIN, pojawią się nowe propozycje, które wzmocnią reputację wydarzenia.   

Zapraszamy zarówno partnerów, którzy od kilku lat współtworzą to niezwykłe wydarzenie, jak i nowe podmioty, które zaproponują nowatorskie propozycje imprez, warsztatów, spotkań tematycznych lub innych form przybliżania dziedzictwa kulturowego miasta i poznawania jego historii na nowo. Najwyżej oceniane będą propozycje programowe, które w ciekawy sposób uwzględniają w swojej formule nawiązanie do 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich. Oczekujemy kreatywnych i konkurencyjnych ofert.

Status partnera SEZONU LUBLIN to możliwość zorganizowania ciekawych działań na rzecz mieszkańców i turystów Lublina, ale również szereg korzyści wynikających z udziału w szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej wydarzenia. 

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dla Partnerów Sezonu Lublin 2017 oraz składanie ofert na obowiązującym formularzu „Karty zgłoszenia imprezy”. Na zgłoszenia czekamy do 16 grudnia 2016 roku, spośród których zostaną wybrane najatrakcyjniejsze pod względem merytorycznym i organizacyjnym oferty imprez. 

Regulamin SL 2017_Partnerzy

Karta Zgłoszenia Imprezy na Sezon Lublin 2017 - Zał. nr 1

Sprawozdanie z realizacji imprezy w ramach Sezonu Lublin 2017_ Zał. nr 2