<

Konkurs fotograficzny „FOTO SEZON LUBLIN 2017”

27 Kwiecień 2017

Zapraszamy do przedstawienia na Państwa fotografiach nieodkrytych zakątków naszego miasta, nieoczywistych miejsc i symboli charakterystycznych dla Lublina, pokazanie nowego - artystycznego spojrzenia na pozornie znajome okolice.

Konkurs fotograficzny „FOTO SEZON LUBLIN 2017” ma na celu zainteresowanie uczestników Sezonu Lublin wielowymiarową atrakcyjnością naszego miasta – jego architekturą i kulturą w roku Wielkiego Jubileuszu 700-lecia nadania praw miejskich Lublinowi.  Najwyżej ocenione zostaną prace, które pokażą Lublin nawiązujący do założeń marki Lublin. Miasto Inspiracji zgodnie z ideą:

  • Lublin jest miastem, w którym świadomość bogactwa przeszłości powinna inspirować przyszłość. Przyszłość kulturalną, akademicką i biznesową.

Regulamin konkursu fotograficznego i karta zgłoszenia konkursowego dostępne są na stronie www.sezon.lublin.eu w zakładce KONKURS. Prace konkursowe wraz z kartą zgłoszeń można składać osobiście w siedzibie Lubelskiego Ośrodka Informacji Turystycznej i Kulturalnej przy ul. Jezuickiej 1/3 w Lublinie lub przesyłając zdjęcia i skan podpisanej karty zgłoszenia na adres: sezon@lublin.eu podając w tytule: „Foto Sezon 2017”.

Na uczestników konkursu "FOTO SEZON LUBLIN 2017” czekają cenne nagrody o łacznej wartości 1500 złotych!

Na prace konkursowe czekamy do 10.05.2017 r.

Organizatorami konkursu FOTO SEZON LUBLIN 2017” jest Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin.

Uwaga: Pamiętaj, że to nie aparat robi zdjęcia, ale Ty. Nie musisz mieć profesjonalnego sprzętu.