<

Sezon Lublin 2018 - szukamy Partnerów

17 Listopad 2017

W dniach 27 kwietnia - 6 maja 2018 roku odbędzie się po raz siódmy SEZON LUBLIN. Zapraszamy do współtworzenia z nami tego wyjątkowego wydarzenia.

W dniach 27 kwietnia - 6 maja 2018 roku odbędzie się po raz siódmy SEZON LUBLIN. Sukces poprzednich edycji pozwolił na wypracowanie formuły wydarzenia, które poprzez bogaty i różnorodny program imprez pozwala na bliższe poznanie oferty turystycznej i kulturalnej miasta Lublin. Wyrażamy nadzieję, że obok znakomitych pozycji programowych, które na stałe wpisały się w kalendarz SEZONU LUBLIN, pojawią się nowe propozycje, które wzmocnią reputację wydarzenia.

Zapraszamy zarówno partnerów, którzy od kilku lat współtworzą to niezwykłe wydarzenie, jak i nowe podmioty, które zaproponują nowatorskie propozycje imprez, warsztatów, spotkań tematycznych lub innych form przybliżania dziedzictwa kulturowego miasta i poznawania jego historii na nowo. Liczymy, że pośród propozycji programowych pojawią się inicjatywy, które w ciekawy sposób uwzględniają w swojej formule nawiązanie do lubelskich obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę „Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność”. Oczekujemy kreatywnych i konkurencyjnych ofert.

Status partnera SEZONU LUBLIN to możliwość zorganizowania ciekawych działań na rzecz mieszkańców i turystów Lublina, ale również szereg korzyści wynikających z udziału w szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej wydarzenia.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem dla Partnerów Sezonu Lublin 2018 oraz składanie ofert na obowiązującym formularzu „Karty zgłoszenia imprezy w ramach VII edycji Sezonu Lublin” do sekretariatu Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin.

Na zgłoszenia czekamy do 3 stycznia 2018 roku do godz. 15:30!

Zapraszamy do współpracy!

Organizator SEZONU LUBLIN:
Urząd Miasta Lublin
Wydział Sportu i Turystyki
Referat ds. turystyki

Pliki do pobrania:

Regulamin Sezon Lublin2018 - Partnerzy
Karta Zgłoszenia Imprezy na Sezon Lublin 2018 - Zał. 1
Sprawozdanie z realizacji imprezy w ramach Sezonu Lublin 2018-Zał. nr 2