<

Wycieczki zmotoryzowane w ramach Sezonu Lublin

13 Kwiecień 2018

Dziś przedstawiamy ofertę wycieczek zmotoryzowanych!

W tym roku ATLAS TRAVEL M.W Górscy Sp. j. przygotował dla mieszkańców Lublina aż osiem wycieczek motoryzacyjnych!

Lublin City-Tour. 100 rocznica KUL: Lubelski szlak Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego, jest to trasa poświęcona dwóm wybitnym Polakom końca XX w., związanym z Lublinem (1 maja).

Lublin City-Tour. Szlak zabytków Lublina, to wycieczka, która zaczyna się krótką prezentacją historii miasta i jego roli na tle Polski i Europy. Następnym punktem jest zwiedzania Lublina (30 kwietnia, 2 oraz 4 maja).                                                                             

Lublin City-Tour. Trasa dla dzieci, to wydarzenie skierowane jak sama nazwa wskazuje dla naszych najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Dzieci zapoznają się z terminologią z dziedziny historii i sztuki, a także zwiedzą najważniejsze zabytki (3 maja).

Następną propozycją jest wycieczka, która rozpoczyna się na placu Zamkowym. Podzamcze – Lemszczyzna – plac Litewski to pierwsza część wycieczki Lublin City-Tour. Lubelski szlak męczeństwa (6 maja).

Druga część to Plac Litewski – Śródmieście. Trasa rozpoczyna się przy pomniku J. Piłsudskiego (6 maja).

Lublin City Tour. Panorama Lublina z doliny Bystrzycy, to  propozycja dla ludzi ceniących niezapomniane widoki. Stare Miasto z Zamkowych Tarasów i wieży zamkowej ukazuje tylko część fantastycznych krajobrazów miasta (5 maja).

Następna propozycje skierowana jest do pasjonatów II wojny światowej. ATLAS TRAVEL M.W Górscy Sp. j. oferują wycieczkę zmotoryzowaną Szlakiem bohaterów II wojny światowej, którzy walczyli w obronie Lublina, a także na innych frontach II wojny (28 kwietnia).

Lublin City-Tour. Szlak twórców II RP ma za zadanie upamiętnić pierwszego prezydenta niepodległej Polski, a także przypominać o członkach tajnej organizacji polityczno-wojskowej POW z czasów I wojny światowej (29 kwietnia).

Lubelskie Stowarzyszenie Pilotów i Przewodników Turystycznych „POGRANICZE” twierdzi, że wehikuł czasu istnieje! Kto nie zna kultowego pojazdu produkowanego w Lublinie – Żuka? Lubelski wehikuł czasu – Lubelski Industrial to niepowtarzalna podróż po lubelskich zakładach przemysłowych (29 kwietnia, 1 maja).